Eura Bramka IP do wideodomofonu Eura VDA-99A3

Eura Bramka IP do wideodomofonu Eura VDA-99A3 [VDA-99A3]


Kategoria: Akcesoria

Bramka IP do wideodomofonów Eura Connect - umożliwia przekierowanie połączenia z wideodomofonu na telefon lub tablet z system Android lub iOS.

Cena netto/szt:
234,96 zł
Cena brutto/szt:
289,00 zł
Ilość: szt

Bramka IP do wideodomofonów Eura Connect - umożliwia przekierowanie połączenia z wideodomofonu na telefon lub tablet z system Android lub iOS.

IP Box (Bramka IP) Eura VDA-99A3 służy do rozbudowy 4 żyłowych wideodomofonów z serii Eura Connect i przekierowania rozmowy z jednorodzinnej kasety zewnętrznej na urządzenia mobilne. Bramka IP umożliwiaja podłączenie dwóch kaset zewnętrznych, monitora i kamery analogowej (wkrótce w ofercie). Do urządzenie dołączony jest adapter sieciowy 12V DC.

 

IP Box Eura VDA-99A3 posiada wbudowany moduł WiFi oraz port LAN umożliwiające połączenie z Internetem, dzięki czemu możliwa jest obsługa urządzenia za pomocą aplikacji Eura Connect dostępnej na platformy Android i iOS. Po naciśnięciu przycisku wywołania na kasecie zewnętrznej, następuje równoległe wywołanie analogowego monitora oraz przekierowanie wywołania na smartfona.

 

Aplikacja mobilna Eura Connect umożliwia odbieranie połączeń, sterowanie ryglem elektromagnetycznym i automatem bramowym, automatyczne rejestrowanie filmów w przypadku nieodebrania połączenia, czy manualne wykonywanie zdjęć oraz rejestrowanie filmów w trakcie trwania rozmowy.

 

Informacja dla posiadaczy 4 żyłowych wideodomofonów Eura: IP Box współpracuje wyłącznie z monitorami i kasetami z serii Eura Connect. Zanim zdecydujesz się na zakup urządzenia prosimy o sprawdzenie kompatybilności, którą można sprawdzić odczytująć numer seryjny z tabliczki znamionowej, znajdującej się na tylnym panelu monitora. IP Box wspiera wszystkie urządzenia, na których nummer seryjny rozpoczna się od 2017

 

Napięcie zasilania 
12V DC
Napięcie zasilania 
12 V DC
Ilość przewodów łączących 
min. 4
Ilość obsługiwanych lokali 
1
Ilość obsługiwanych wyjść 
2
Rodzaje wyjść 
Wyjście 1: 12V DC 350mA
Wyjście 2: N.O. 1A/ 24V DC Max
Interfejs komunikacji przewodowej 
Ethernet 10/100 Mb/s RJ-45
Interfejs komunikacji bezprzewodowej 
IEEE 802.11 b/g/n
Obsługa za pomocą aplikacji (Android/iOS) 
Tak
Moc nadajnika WiFi 
2 dBi
Materiał obudowy 
Tworzywo sztuczne
Temperaturowy zakres pracy 
-20°C ~ +50°C
Wymiary (W x SZ x G) 
26 x 105 x 105 mm
Waga netto 
135 g

 

Klienci kupujący ten produkt kupili również